meble kuchenne | meble kontraktowe | lakiernia | kompleksowa obsług inwestycji  

 

Wszechstronna oferta dla Twojej wygody

Meble kuchenne i zabudowy stolarskie na wymiar 
Meble kontraktowe
Wnętrza komercyjne
Kompleksowa obsługa inwestycji
Usługi lakiernicze
Produkcja frontów meblowych
 

O nas

Marka QuiZin

 

Jesteśmy polską, rodzinną firmą skupiającą wykwalifikowanych pracowników, pasjonatów meblarstwa oraz projektantów. Wspólnie zdobywamy rynki i rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć jak najwyższą jakość usług.

Profesjonalny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w branży mebli kuchennych, wsparte wiedzą naszego zespołu projektowego, pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę.

Wyposażamy hotele, restauracje, gabinety stomatologiczne i medycyny estetycznej - elastyczna struktura naszej firmy pozwala nam podejmować się wielu nietypowych zadań, których realizacja daje nam wiele satysfakcji.

 

Wybrane realizacje

 

kontakt

Kontakt ogólny / sprzedaż

M: biuro@quizin.pl

T: +(48) 792 255 655

Dział produkcyjny / realizacja inwestycji

Daniel Nowak

M: biuro@quizin.pl

T: +(48) 885 783 784

Dane firmy - QuiZin

Solidan Nowak Daniel

Siekierki 17

17-312 Drochiczyn

NIP: 5441536749

 

Zakład produkcyjny

ul. Mazowiecka 75

05-520, Bobrowiec

Zamów swoją wymarzoną kuchnię już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Solidan Nowak Daniel Siekierki 17, 17-312 Drohiczyn, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Solidan Nowak Daniel Siekierki 17, 17-312 Drohiczyn.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Solidan Nowak Daniel Siekierki 17, 17-312 Drohiczyn, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i Newslletera przez firmę Solidan Nowak Daniel Siekierki 17, 17-312 Drohiczyn. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Solidan Nowak Daniel Siekierki 17, 17-312 Drohiczyn.

T: +(48) 792 255 655

  • Facebook - Czarny Krąg
Za drzwiami w stylu LOFT

Śródmieście, Łódź